CINEMA 4D - forum Strona Główna
forum.c4d-pl.org
Forum użytkowników pakietu Maxon Cinema 4D

Poprzedni temat «» Następny temat
Instalacja R18 pod windows 10
Autor Wiadomość
Scaurus 

Wysłany: 2017-07-25, 07:01   Instalacja R18 pod windows 10

Witam,

mam niespodziewany problem z instalacja R18 pod windowsem 10.
Do tej pory mialem win 10 zainstalowanego jako update na windowsa 7. System nie chodzil za dobrze, czasami mulil cos w tle. Postanowilem zrobic czystke. Format twardziela. Zainstalowalen swierza wersje windowsa 10 z creators update. Wszystko cacy. Teraz wlozylem originalnego Pendriva Maxona z Cinema R18. Kliknalem na instalacje. Pojawia sie okienko z wyborem jezyka. Wybieram i klikam OK. Okienko znika, kursor myszki zamienia sie na 3-4 sekundy w niebieski kreciolek (dawna klepsydra) i... nic. W task managerze widze, ze na moment pojawia sie program instalacyjny maxona i znika. Co jest? Pen drive jet ok. Mamy dwa w robocie i z obydwoma to samo. Probowalem instalacji jako administrator, zatrzymywalem windows defendera i firewalla. Nic nie pomaga. Musialem narazie zainstalowac R17 z kompaktu.
Ktos mial podobny problem? W sieci nie moge znalesc odpowiedzi. Chyba bede musial dzwonic do maxona. Obawiam sie jednak, ze zwala wine na windowsa.

tevenet 

Wysłany: 2017-07-26, 07:46   

Miałem podobny problem, prawdopodobnie te pendrive'y są jakieś zdupione. Ściągnąłem instalkę z Maxon Portfolio i poszło bez problemu. Tyle, że sprawa dotyczyła win7 i OSX (chciałem sobie poinstalować team rendery).

Scaurus 

Wysłany: 2017-07-26, 13:47   

Dzieki. Dzwonilem do Maxona. Gosc twierdzil takze, ze to wina pendriva. W naszym przypadku to dwie sztuki. Obiecali przyslac nowe. Dostalem z naszego dzialu IT wersje tak jak Ty z portfolio. Wiec sprawa jest zalatwiona.

Odpowiedz do tematu