CINEMA 4D - forum Strona Główna
forum.c4d-pl.org
Forum użytkowników pakietu Maxon Cinema 4D

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Borys
2006-09-24, 10:47
Wyniki Bitwy II
Autor Wiadomość
ciememen
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-03, 11:05   Wyniki Bitwy II

Bitwa II zakołczyła się pełnym sukcesem, jeżeli chodzi o zainteresowanie wyborem tematu.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy z całego serca.

Wyniki: nadesłano 0 prac.

abellard
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-02, 23:24   Wyspa wyklętych

Zainteresowanie było, sprawa rypła się technicznie. Panowie admini mniej pobłażliwości dla maruderów i więcej zdecydowania. Jak można odwlekaę termin z miesiąca na miesiąc? :x
To moja grafa wydziergana na bitwę No 2. Nie wystawiłem gdyż... raz zmienił się termin, póÄ˝niej jeszcze raz... póÄ˝niej dokładniej spercyzowano warunki wykonania prac ech... itd, itp. zresztą sami wiecie, szopka :? .
Odnoścnie pracki.
Tytuł: "Wyspa wyklętych"
Autor: Abellard /abellard@poczta.onet.pl/
Soft: Maxon cinema 4D /3D/, Photoshop /retusz - drzewo, ogieł pochodni/
Konfig: AMD Duron 945, 128 MB Ram, NVidia RIVA TNT2 Model 64
Czas wykonania: 21 godzin /modelowanie (bez ludzików), render, retusz/

Pozdrawiam.

ciememen
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-02, 23:39   

no to bomba. ale jeżeli będziesz się obrażał, że ze względu na uczestników, którzy skarżyli się, że termin jest zbyt ktrótki przesunięto go (bagatela 3 miesiące jeżeli dobrze pamiętam), nie uraczysz nagród. powiem tak: jeżeli zrobiłeś to mogłeś wysłaę, byś wygrał jako jedyny, który się napiął. teraz to już musztarda po obiedzie. przykro mi.

ps. odnośnie "dziwnych" wymagał: wyniknęły one z lektury wpisów na forum w stylu "mam już nogę orka i rękojeśę miecza potężnego palladyna, zmiełcie termin bo się nie wyrobię".

abellard
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-02, 23:50   

Ależ ja nie skomlę i na nikogo się nie obrażam, tylko pokornie zapytowuję: po jaką cholerę dzielię włosie na dwoje...? skoro "coś tam" ustaliliśmy odnośnie charakteru prac trzeba było spokojnie doczekaę terminu i wtedy narzekaę na zerową frekwencję.
Nie dla wygranej robię grafę a dla satysfakcji 8)

ach... pracę wysłałem w pierwszym terminie drogi cinemanie

ciememen
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-03, 10:20   

w takim razie zwracam honor. ze zmianą, jeszcze raz powtarzam, chodziło o nakierowanie niektórych na trop, który był mniej wymagający. tworzenie postaci do tematu niezwekłe miejsca i krainy to tak jakby teraz zabraę się za modelowanie drzewa do tematu "sklepienia krzyżowe wielkich katedr gotyckich".

n U a r 
outSIDeR

Wysłany: 2005-12-03, 10:40   

a moze zajelibysice sie demoreelem, cos co pokaze nas "na zewnątrz" polskeij scenie 3d i reszcie swiatu C4D a potem moznaby pomyslec o czyms takim... po 2 mysle ze jagby sie krzykneło z innymi servisamy 3D, max czy inne to zainteresowanie było by więkrze

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi