CINEMA 4D - forum Strona Główna
forum.c4d-pl.org
Forum użytkowników pakietu Maxon Cinema 4D

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa szata graficzna i zmiana cms-a forumowego.
Autor Wiadomość
Kir4 

Wysłany: 2013-12-08, 22:53   Nowa szata graficzna i zmiana cms-a forumowego.

Witam, czy nie przeszkadza wam ten wygląd forum który jest dotychczas? Sugeruję iż mogłoby powstać coś nowoczesnego. Moja pierwsza wizyta wyglądała tak że wszedłem i wyszedłem bo myślałem że już te forum jest opuszczane i nie ruszane od 2005 roku. Ogólnie zalecam zmianę skryptu ze względu na bezpieczeństwa. Ogólnie to polecam SMF2 - forteca ale ciężki skrypt. Lub phpbb3 bez żadnych zbędnych modułów. Według mnie to c4d-.pl.org to jest oficjalna strona która przedstawia program C4D a pod względem graficznym jakby nie patrzeć to z tyłu jesteśmy z kilka lat jak nie lepiej. Na prawdę warto rozważyć zmianę stylu forumowego oraz skryptu ponieważ odstrasza bardzo a chciałbym żeby na forum było więcej użytkowników i większa aktywność. Pozdrawiam !

Scaurus 

Wysłany: 2013-12-09, 06:50   

Co do skryptow to sie nie bede wypowiadal bo sie na tam nie znam. Faktem jest, ze pare lat temu mielismy tu spamerow jak i proby blokowania forum. Po usprawnieniach klopot zniknal. Jak na razie wszystko chodzi dobrze.
Co do ogolnej szaty graficznej, to jako tako mozesz ja sobie pozmieniac w ustawieniach.
Ogolnie musze powiedziec, ze wyglad mi nie przeszkadza. Jest przejzysty i czytelny. Nie tesknie raczej za napchana bajerami i wodotryskami witryna. Ale nie zaszkodzi zerknac na ewentualne propozycje nowych opraw graficznych. Pozostanie kwestja czy admin sie zgodzi i kto bedzie chetny do wykonania.

Pozdrawiam

walus 

Wysłany: 2014-03-03, 22:01   

Szata jest jaka jest. Mi osobiście zawsze bardziej podobają się te surowe i bardziej czytelne niż tez duża ilością bajerów i cudów ale to jest kwestia gustu. Ważne jest aby strona była lekka, ze względu np. na to, że ktoś może korzystać z telefonu lub z internetu ograniczonym transferze. Zmiana cms chyba nie ma sensu, ten użyty na tym forum jest dosyć porządny.

Odpowiedz do tematu