CINEMA 4D - forum Strona Główna
forum.c4d-pl.org
Forum użytkowników pakietu Maxon Cinema 4D

Poprzedni temat «» Następny temat
Czas na bitwę

Weźmiesz udział?
Tak
86%
 86%  [ 19 ]
Nie
13%
 13%  [ 3 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Co4G 
Grafik 3D

Wysłany: 2010-05-16, 16:41   

To tak jak wcześniej, proponuje "Kultura Japonii" - wiele można z tego zrobic - a kryteria oceniania zawsze można ustawić.

los 

Wysłany: 2010-05-16, 16:41   

A wiec ja proponuje "Zaginione/nieodkryte miejsce w lesie".
Tutaj myśle że każdy będzie się mógł wykazać:)

Reflect 

Wysłany: 2010-05-16, 17:02   

A ja proponuje temat: LATO

Jak ktos bedzie chcial to zrobi nieszczesny talerz z owocami... jak sie komus bedzie chcialo to i wymodeluje cos wiekszego.

pozdrawiam

Burger 

Wysłany: 2010-05-16, 17:10   

Ndru proponuje model fabryki z referki.
I jak najlepsze odwzorowanie. Ja jestem za tym pomysłem.

vasil_zajcev 

Wysłany: 2010-05-16, 17:27   

Burger, znowu architektura? nuuuudy ;]
uwazam, że coś bardziej wymagającego nie tyle co umiejętności, ale pracy jest choćby natura. I temat lata był by ok. A nawet sprecyzować - nowoczesna plaża - jedni zrobią roboty itp a inni piękny krajobraz - a temat nadal ten sam :) A może i być nawet japońska plaża.
Ale nadal jestem zwolennikiem animacji, bo wciąż tylko statyczny obraz, a przy aniamcji nie trzeba tak wszystko odpicowywać, a efekty są widoczne. Bo każdy tylko szkoli to samo, a w animacji już łatwiej o balance, bo nie widze tu wiele animacji przez co poziom walki był by dość wyrównany. No i nie ma też nikogo kto by zdobył tytuł w tej dziedzinie :D

Burger 

Wysłany: 2010-05-16, 17:29   

Bardzo zaangażowałeś się w temat, a zagłosowałeś, że nie bierzesz udziału ;)

medwed 
http://klucznik.net/

Wysłany: 2010-05-16, 17:46   

Nie róbcie wojny :mrgreen: to ma być bitwa :!: .Temat powinien być jednolity.No bo weź tu potem oceniaj.Latający talerz z zapałek w lato :wink:

Reflect 

Wysłany: 2010-05-16, 18:56   

Ale dlaczego i nie? Temat otwarty da mozliwosc kreacji czegokolwiek. Wspolny mianownik bylby jedynie wazny a co uczestnik wymodeluje - to juz jego broszka ;-)

pozdrawiam

vasil_zajcev 

Wysłany: 2010-05-16, 19:39   

Burger, wiesz chętnie pomagam w temacie :D bo jednak chce by każdy z początkujących miał szanse, bo zawsze pchają się Ci 'master', a reszta co ma wielkie chęci odpuszcza widząc kto robi i co trzeba zrobić :)
Bitwa jest jak dla mnie za wcześnie. Dziwie się, że Ci co są na studiach również w to wchodzą - sesja tuż tuż : :|

Gajowy 
Moderator

Wysłany: 2010-05-16, 20:32   

Głosuję na to, aby admini/moderatorzy sami wybrali temat. Jeżeli komus nie będzie odpowiadał, trudne będą inne bitwy, w których to on będzie mocny. Jeżeli chodzi i nowych użytkowników, proponuję ciekawe rozwiązanie myslę o stworzeniu nowej galeri, w której będą umieszczane prace użytkowników godne uznania w porównaniu do długości nauki programu np. "Latający talerz z zapałek", user: Medwed, wykonane po 2 miesiącach nauki programu, co będzie dobrym pokzem tego, że C4D jest bardzo przyjaznym programem i zaszczytnym wyróżnieniem dla użytkownika. Mam nadzieje, że bitwy będą organizowane regularnie, ostatnia bitwa była dawno temu. Przepraszam Burger, jeżeli przysporze ci dodatkowej pracy nad forum, o ile pomysł się przyjmie.

Co4G 
Grafik 3D

Wysłany: 2010-05-16, 21:03   

vasil_zajcev, co racja to racja. Ale jakaś konkurencja musi być ;]
Co do sesji, zawsze jakiś tam czas zostanie (przynajmniej mi - tak myślę). Proponuje zrobić ankietę z propozycjami, to rozwiąże raczej wszystko.

DoubleP90 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-16, 21:37   

Ostatnia bitwe ja organizowlem, walnelem pomysl i juz, bez pytania sie nikogo, kto chcial wziasc udzial to bral, pomysl wydawal mi sie wystarczajaco ciekawy, ale widocznie nie wszystkim pasowal, i bitwa sie zatrzymala, i ani nie bylo zwyciezcy ani nic, to najlepiej zrobic cos pozadnego, zeby kazdemu pasowal, i zeby wiekszosc forumowiczow brala w nim udzial.

R00ts, ja za scena apokaliptyczna jestem za ^^ ale mysle ze to powinien byc jais moze projekt wspolny forumowiczow, bo to za wielka rzecz dla jednej osoby mi sie wydaje, ja ktoregos dnia zrobie jakos animacje taka, bardzo mnie to zainspirowalo http://www.youtube.com/wa...rom=PL&index=39
a tak a propo to moja ostatnia bitwa to byla na temat przyszlosci

no ale wracajac do tematu
wedlug mnie najlepiej zrobic np to kultura japonska/wloska/polska/amerykanska czy jeszcze jakas tam inna, wedlug mnie japonska jest najlepsza bo jest wiecej rzeczy ktorych mozna zrobic, ci zdolniejsi moga zrobic wielka scene z ninjami i innymi rzeczami, a ci mniej doswiadczeni moga robic pokoj, katane, sushi
Duzo mozna by bylo wymodelowac, ci co wola starodawne rzeczy moga samuraja zrobic czy cos zwiazane z historia japoni, ci co wola terazniejsze czasy moga zrobic scene ala tokyo drift, a ci co wola przyszlosc moga sie wykazac ze zrobieniem super szybkiego pociagu (japonczycy zwykle sa pierwszymi w takich sprawach) czy jeszcze cos innego.

Lub tez pomyslalem, wspolnie, lub kto zorganizuje bitwe wybierze slowo
np. milosc
i kazdy bedzie musial wymodelowac cos zeby przypominalo to slowo, np serce, chlopaka i dziewczyne co sie przytulaja, pieska co czeka na swojego pana, tutaj tez kazdy by mogl wziasc udzial i mozna zrobic skomplikowana jak i latwo scene, kto by dal rade przedstawic to slowo w renderze jak najlepiej wygra

vasil_zajcev 

Wysłany: 2010-05-17, 02:53   

DoubleP90, ten post posiada wszystko i nic - z jednej strony piszesz o ultra projekcie na poziomie zaawansowanym - proponując grupowe wykonanie tego, a kończysz na indywidualnym projekcie z skojarzeniami, gdzie tak naprawdę nie ma zwycięscy, bo nie ma jury :) To co mówisz - skojarzenia z słowem np. miłość jest dobre TYLKO I WYŁĄCZNIE gdy jest jury. To ono wtedy ocenia bliskość - według ich uznania - wykonania powyższej pracy. więc trzeba zrobić coś co będzie miaro dajne :)

ps. nie wspomnę już o jakiś rozterkach, w Twym poście, które rozważałeś :) Pisze o tym, bo być może poczujesz się samotny z tym i żyletka stanie się Twoim przyjacielem, więc spoko - temat tam tej bitwy minął:] Amen

DoubleP90 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-17, 11:41   

Jak na poczatku napisalem to mi pasuje bitwa jesli jest ciekawy temat, to czy bedzie apokalipsa czy cos skromniejszego ale ciekawego to interesuje mnie.
Zapomnialem dopisac ze trzeba by bylo jury wybrac, ktos co nie bierze udzialuw bitwie
vasil_zajcev napisał/a:
ps. nie wspomnę już o jakiś rozterkach, w Twym poście, które rozważałeś :) Pisze o tym, bo być może poczujesz się samotny z tym i żyletka stanie się Twoim przyjacielem, więc spoko - temat tam tej bitwy minął:] Amen

nie zrozumialem za bardzo o co ci chodzi

Burger 

Wysłany: 2010-05-17, 16:48   

Proponuję, żeby już był ten temat Japonii, by nie było dużej rozbieżności w pracach, powinien być przedstawiony pojedynczy obiekt. Co Wy na to?

Odpowiedz do tematu