CINEMA 4D - forum Strona Główna
forum.c4d-pl.org
Forum użytkowników pakietu Maxon Cinema 4D

Poprzedni temat «» Następny temat
Papieros
Autor Wiadomość
DoubleP90 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-01, 19:28   Papieros

Ja z Matiassqn postanowilismy zrobic mala bitwe, no i skoro jestesmy poczatkujacymi to cos latwego ;) to jesli ktos chce sie dolaczyc to prosze bardzo ;)
bitwa jest o paiperosie, do uzycia jest ten papieros co ja zrobilem ;) papieros
mozna go edytowac ;) nie znalazlem lepszej textury to jesli ktos cos lepszego znajdzie to mozna sie podzielic ;)
bitwa sie zaczyna od teraz :) i konczy sie za tydzien (8 listopada do polnocy)
RULES:
*trzeba uzyc tego papieorsa co podalem, no ale mozna edytowac itd
*scenka musi sie skladac z max. 3 objektow odzielnych (tzn np papieors i popielniczka to 2, a papieros i tyton to 1) scena nie liczy sie jako objekt (swiatla, kamery itd)
*praca musi byc zrealizowana w cinema 4d, photoshop, render w AR
*nie mozna uzywac w scenie rzeczy co byly robione wczesniej
CEL:
*zrobic najladniejsza scenke ;) ktora bedzie bardziej sie podobala wygrywa :)

Tutaj jeszcze jeden link do papierosa jesli tamten by sie skonczyl ;) >papieros<
oczywiscie i PRO moga uczestniczyc ;)

Authilius 

Wysłany: 2008-11-01, 19:32   

Jeśli uda mi się w tym czasie zainstalować poprawnie w pełni użyteczną cineme to chętnie wezmę udział :) w końcu to najlepsza nauka :)

DoubleP90 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-01, 22:24   

jak na razie moja praca wyglada tak ;)

jeszcze lepsze oswietlenie dam i lepszy render ;) moze jakis fajny efekt i bedzie gotowe :) niedawno bitwa sie zaczela a ja prawie juz skonczylem :P hahah moze jeszcze cos dodam przed koncem :)

bisiu 

Wysłany: 2008-11-01, 22:45   

Dawno nie zagladalem na forum..ale zajrzalem i sie zastanawiam:"co poszlo nie tak?"

DoubleP90....co to jest za bitwa? Wytlumacz mi bo nie bardzo czaje baze? Jak mozesz oglaszac konkurs, nie czekac na zgloszenia, propozycje zmiany tematu, zakresu itp...i juz wrzucac niby gotowy prace?? Juz nie chce sie czepiac samego tematu ale cos tu jest nie halo...

DoubleP90 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-01, 22:55   

taka mala bitwa dla poczatkujacych :) moja 1 bitwa to sory jesli nie wiem jak to dziala ;) no ale dalme tydzien czasu (na cos co wystarczy 1 lub 2 dni) i napisalem ze bitwa zaczyna sie od teraz na poczatku to miala byc bitwa miedzy man i matiassqn no i pomyslelismy ze podzielimy sie bitwa ;P
jesli ta bitwa tu nie pasuje to bardzo przepraszam i admin moze przesunac do WIPa albo gdzie bardziej pasuje ;) bardzo przepraszam jesli cos nie tak zrobilem ;) pisze do admina i pytam o przesuniecie jesli tutaj nie pasuje :)

Matiassqn 
Amator Tanich Win

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-02, 09:33   

Dodam tylko że koncept był mój :P

DoubleP90 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-02, 11:28   

nie to nie jest ten papieoros zamrozony ;) ten zamrozony bym zrobil co spada i jak dotyka ziemi sie zamraza ;] a ten to jest inny ;) no ale zawsze na inspiracji twojego pomyslu :P

no ale rob dalej ;P czekam na twoje resultaty ;P no bitwa miala byc miedzy nami to chociaz zrob cos ;]

Matiassqn 
Amator Tanich Win

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-02, 19:43   

DoubleP90, ze tak powiem... za słaby jestem na bitwe jednak gdy zobaczyłem tą zajefajną zalapare :cry: :cry:

DoubleP90 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-02, 20:29   

jezuu mozesz cos dobrego zrobic ;] pamietaj ze nie wazne czy skomplikowane czy nie :) to niech jakis admin wrzuci ten temat do WIPa skoro nikt bitwy nie robi :P a jak cos to tam bedzie mozna publikowac prace jesli ktos jeszcze chce sprobowac )

DoubleP90 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-03, 01:00   

twoj pomysl o papierosie co sie zamrasza byl fajny ;) po prostu zrob papierosa z czescia tytonia co dotyka ziemi czy tam lodu ;) no i extrudujesz kawalem tego lodu zeby wchodzil na gore po papierosie :) zrobisz ladny render i gotowe ;) nie trzeba nie wiadomo co zeby mnie pobic :P mozesz papieros caly w ogniu zrobic ;) w popielniczce mozesz, ktos co go trzyma ;) paczka papierosow i z tym co wystaje :) duzo mozna zrobic ;P nie moge byc sam co uczestnicze ;P a jak nie dla wygrania to zrob to dla nauki :) nauczysz sie przy tym czegos na pewno ;)

Matiassqn 
Amator Tanich Win

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-11-03, 05:09   

DoubleP90 napisał/a:
duzo mozna zrobic
pod warunkiem że się umie :roll:

Odpowiedz do tematu