CINEMA 4D - forum Strona Główna
forum.c4d-pl.org
Forum użytkowników pakietu Maxon Cinema 4D

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Borys
2006-09-24, 11:39
Bitwa III - "Stacja orbitalna"
Autor Wiadomość
RiK 

Wysłany: 2006-02-05, 23:28   

zobacz sobie tu :roll:
http://www.arroway.de/

Candy 

Wysłany: 2006-02-06, 08:59   

OMFG!! Ja was w życiu nie przebiję. Tera siedze na informatyce, jak wróce do chaty to pokaże wam co ja kiedyś spłodziłem. Ale to się chowa w porównaniu do waszych dzieł. CO prawda już po terminie, ale pochwalę się swoim. :)

r00ts
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-06, 17:02   

dzieki RiK tylko szkoda ze sa to bardzo male textury :/

Candy 

Wysłany: 2006-02-06, 19:11   

... i w dodatku to nie textury...
Dlaczemu?? Ano dlatemu, że po poustawianiu ich obok siebie powstaje takie cuś:

Widaę gdzie konczy się obrazek, a gdzie zaczyna. To nie textura moi drodzy. :D
Jakiś koleś po prostu pstryknął sobie zdjęcie swojej podłogi spod kibla. :P
Trochę się czepiam, sorki. :]

[ Dodano: 2006-02-06, 19:37 ]
Obiecywałem Wam, że pokażę swoje dzieło, a więc proszę: :]
Mothership
Na pierwszym planie mały myśliwiec z silnikami odrzutowymi i magnetycznymi tarczami. Tarcze magnetyczne służą do zmiany kierunku lotu, silniki odrzutowe do przyspieszenia. Dwa rodzaje napędu. :) Dalej natomiast duuuży Mothership z obrotowymi bębnami, tworzącymi w środku grawitację. Cały film jest niemy, czyli pozbawiony dÄ˝więków, bo w próżni dÄ˝więk się nie rozchodzi. Lubię postawię na realiÄ˝mie. :)

Mam na sumieniu dwa filmy o tematyce kosmicznej, niestety nie mam pojęcia jak umieścię je w internecie, może ktoś mi pomoże??

Drow
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-06, 19:58   

Przeciez to tekstura, material, ktory mozna nalozyc na plaszczyzne [prakycznie kazda fota moze nim byc]. Po prostu nie jest to tile'sowalna tekstura [a nie kazda byc musi].

To i ja pokaze cos swojego [choc nie jestem pewien, czy zdaze to skonczyc, gdyz zajety terazjestem zupelnie inna rzecza]:

http://img450.imageshack....rclass022kj.jpg
http://img450.imageshack....rclass031os.jpg

Jak niektorzy fani sci-fi moga zauwazyc, design jest w pewnym stopniu inspirowany wspanialym Babylon 5.
Pojazd miedzyplanetarny przeznaczony do odkrywania i badania nowych systemow slonecznych oraz poszczegolnych planet. Przeznaczony do przewozenia sporej ilosci ludzi wraz z zapasami zywnosci i roslin, ktorych nie da sie wyhodowac na pokladzie statku kosmicznego, stad spore rozmiary.
Przednia czesc czerwona ma byc w domysle czescia mostkowa/centrum operacyjnym.
Czesc niebiska, obracajaca sie, by wytworzyc namiastke grawitacji, to glownie czesc mieszkalna zalogi z czescia rekreacyjna, ale takze i roznymi labolatoriami i innymi centrami badan.
Czesc zolta to swego rodzaju zbiornik jako takiego paliwa.
Jasnoniebieskie czesci, to baterie sloneczne, zapewniajace glowne lub zapasowe zasilanie, w zaleznosci od sytuacji, w jakiej znajdzie sie caly pojazd.

Caly model jak widac, jest w stanie bardzo surowym i daleko mu do bycia skonczonym.

topos 

Wysłany: 2006-02-11, 18:33   

r00ts, stateczek wygląda super, ale nawet w tym pustym hangarze by lepiej wyglądał ;], czy zechciałbyś użyczyę ustawienia światła na silniczki najlepiej w formacie .c4d, byłbym bardzo wdzięczny :D

Candy 

Wysłany: 2006-02-11, 19:04   

Nie sądzisz, że będziesz bardziej dumny ze swojej pracy jak sam pomęczysz się ze światłami??

r00ts
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-13, 09:18   

topos napisał/a:
r00ts, stateczek wygląda super, ale nawet w tym pustym hangarze by lepiej wyglądał ;], czy zechciałbyś użyczyę ustawienia światła na silniczki najlepiej w formacie .c4d, byłbym bardzo wdzięczny :D

jak tylko wroce do krakowa to ci przesle :)
ale mozesz go znalezc tutaj na forum bo uzylem swiatla zrobionego przez kogos z forum, plik sie chyba nazywa "odrzut" albo cos takiego :)

topos 

Wysłany: 2006-02-21, 19:18   

NOWĄ BITWę :D

r00ts
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-22, 22:42   

moze jakies fajne stylizowane mieszkanko ?? :>

topos 

Wysłany: 2006-02-22, 22:48   

można by zrobię ankietę :D , podaę kilka propozycji i zobaczyę czy będą w ogóle chętni do udziału. Ja osobiście proponuje może jakąś fajną postaę, albo coś przyszłościowego bo tutaj jest duże pole do popisu, ale mieszkanko również mógłbym zrobię :wink:

Busiu 
marcinbe

Wysłany: 2006-02-24, 22:25   

Ej widze ze niema adminów załóż ktos temat z bitwą napisz regulamin i gitara, oni to przykleją , pozdro

Ubicuse
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-09, 18:47   

jestem za: nową bitwą i ankietą do niej (mieszkanko fajny pomysł)

hevellius 

Wysłany: 2006-03-10, 06:13   

właśnie, skoro teraz panuje tu jakaś "mania vizek", to może rzeczywyście to mieszkanko :)

Busiu 
marcinbe

Wysłany: 2006-03-10, 17:11   

Ja proponuje takei cos jak jest na cgtalk... gosc dał scneen z meiszkaniem i kazdy .. czy przy uzciu advented render czy przy maxwel czy final render... zrobił oswietlenie i materiały do niej.. fajna zabawa, moze niech ktos z gosci "od robiena" vizek... niech przygotuje takei pomieszczenie, niewiem Tom , krzychu, pozdro.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi