CINEMA 4D - forum Strona Główna
forum.c4d-pl.org
Forum użytkowników pakietu Maxon Cinema 4D

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: zgrzyt
2007-12-09, 18:07
HardCore Modeling Contests - WarCraft
Autor Wiadomość
zgrzyt 

Wysłany: 2007-12-01, 14:53   

No szkoda ze Ci ktorzy deklarowali udzial w bitwie zawiedli, no coz, jak powiedzialo sie A :)
to teraz B:
Zaczalem modelowac zbroje.

i siatka:

Raczej tak na szybko, zeby w watku cos sie w koncu znalazlo.
makak_ i Busiu mam nadzieje ze niebawem cos wrzucicie.

pzdr
zgrzyt

makak_ 

Wysłany: 2007-12-01, 21:00   

Fajnie zgrzyt :) Nie uwierzysz ja już od 30h bujam się z popiersiem. Już x razy je robiłem po czym kasowałem, gdyż wychodziło beznadziejnie. Już poddałem się z tym, żeby je wiernie odwzorować, teraz to już staram się tylko aby w miarę znośnie wyglądało :|
Ból jest w tym, że na sieci ciężko znaleźć jakieś siatki do podejrzenia ładnie "dopakowanych" postaci. Większość osób robi basemesha a dalej sculpuje... ehh.
Dawno nie robiłem nic tak frustrującego, ale nic postaram się może jutro uda mi się coś dalej popchnąć na tyle aby móc coś pokazać.

No dobra, żeby nie było że tak mówię, że coś robię, a się obijam :wink: Jak widać ciągle jestem w lesie jeśli chodzi o korpus, więc to co widzicie i tak pewnie pójdzie pod nóż. No nic, może w końcu uda mi się jakoś nad nią zapanować :wink:

zgrzyt 

Wysłany: 2007-12-06, 19:46   

No makak_ widze ze sie uporales z klata, coraz fajniej to wyglada. Ja wrzuce cos na weekendzie, przynajmniej mam takie plany ;) . Busiu a Twoj model??

Jeszcze pytanie do modow i adminow, istnieje mozliwosc aby nowy post pisany pod swoim poprzednim postem byl wrzucany jako nowy, tak zeby nie bylo jak w przypadku wiadomosci makak_'a

pzdr
zgrzyt

zgrzyt 

Wysłany: 2007-12-09, 18:06   

Ze wzgledu ze Busiu zrezygnowal z udzialu w bitwie i nikt z pozostalych nie kwapi sie do wziecia udzialu, zostalismy we dwoch z makak_'iem, postanowilismy zamknac bitwe, nasze dotychczasowe prace bedziemy kontynuowac w wip'ach.

pzdr
zgrzyt

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi