CINEMA 4D - forum
Forum dla użytkowników programu Maxon CINEMA 4D

Praca oferowana - zlecenie - oświetlenie produktu

paqua - 2018-04-09, 12:47
Temat postu: zlecenie - oświetlenie produktu
Zakupiliśmy w firmie Cinema 4D r17, by tworzyć proste modele produktów dla naszego klienta. I tak... modele zrobiliśmy, tekstury również, ale na ładne oświetlenie nie mamy już serca :)

Modele sa bardzo prościutki, więc i pracy przy oświetleniu pewnie niewiele. Zależy nam jednak na dwóch wersjach... wbudowany renderer oraz VRay.

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany, proszę o PM, by uzgodnić szczegóły i cenę.

vasil_zajcev - 2018-04-09, 13:26

a to macie zrobione tex vray i AR?
paqua - 2018-04-10, 10:38

Mamy zrobione w vray w tym momencie. Obiekty i materiały jednak są tak proste, że szybko możemy je przerobić na potrzeby wbudowanego renderera.

Pisałem o dwóch wersjach, gdyż nie do końca jesteśmy przekonani, że vray jest rozwiązaniem koniecznym. Efekt może być lepszy, tylko renderuje się dłużej :) Chcielibyśmy zatem porównać dwie opcje i wybrać coś optymalnego dla nas i klienta.

medwed - 2018-04-10, 11:02

W sumie to możesz dać jeden model tutaj i dopisać szczegóły.Może zrobię w OCTANE dla zabawy
paqua - 2018-04-10, 13:46

Wysłałem info na PW. Mam nadzieję, że dojdzie.

[ Dodano: 2018-04-27, 10:48 ]
Temat jest nadal aktualny. Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany wykonaniem (odpłatnie) tej pracy, proszę o kontakt na PW. Nie ukrywam, że preferuję kontakt telefoniczny, łatwiej wytłumaczyć specyfikę zlecenia.